Як працює хлібозавод у Коропі під час воєнного стану
13 Травня, 2022
Попри війну Ріпкинська хлібопекарня продовжує працювати
20 Червня, 2022
Показати все

Правління та колектив Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області», президія Чернігівського обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації, кооператори області від щирого серця вітають Анатолія Костянтиновича Мирошниченка, голову правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» з 50- річним ювілеєм, який він відзначає 12 червня.

Є керівники, які в собі поєднують риси істинного лідера, ідейного натхненника, вчителя, мецената і волонтера. Таким керівником є голова правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» Анатолій Костянтинович Мирошниченко.

Завдяки своїй принциповості, високому професіоналізму, відповідальності, мудрості, добропорядності та доброму і щедрому серцю Анатолій Костянтинович користується повагою й авторитетом серед кооперативної спільноти Чернігівщини та України.

“Песимісти скаржаться на вітер, оптимісти очікують змін, лідери ж піднімають вітрила!” – саме такими словами можна охарактеризувати роботу Анатолія Костянтиновича в споживчій кооперації Чернігівської області.

Шановний Анатолій Костянтинович!

Бажаємо Вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, великих успіхів і здобутків, геніальних ідей, цікавих задумів, удачі у всіх починаннях!

Нехай Вас і Вашу родину супроводжують добро, любов, бажання жити активно і наповнено, нехай усі задуми втіляться.

Попереду у вас ще багато переможних вершин, заслуг та нагород і ми всі висловлюємо свою готовність підтримати Вас у будь-якому починанні і в наступні 50 років. Зі святом!

З глибокою повагою

Колектив кооператорів Чернігівщини