Щира подяка за допомогу
26 Квітня, 2022
Вітаємо Анатолія Костянтиновича Мирошниченка!
12 Червня, 2022
Показати все

Жителі Коропщини були забезпечені хлібом з першого дня війни, а вже через два тижні від її початку – прилавки громади наповнились і кондитерською випічкою.

Директорка хлібозаводу Тетяна Рощин розповіла, що поставка сировини планувалася на 24 лютого, але її до заводу так і не довезли. Тому, щоб запастися необхідною для роботи сировиною, працівники, разом з представниками Коропської райспоживспілки, місцевої влади та за підтримки волонтерів, їздили до Кролевецької громади, що на Сумщині. Згодом пекарі освоїли і нову техніку випікання чорного та білого хліба на заквасці без дріжджів, якою продовжуюють користуватися навіть сьогодні.

Хлібозавод забезпечував не тільки свій регіон, але і жителів Сосниччини та смт Березна. Тому працювати доводилося у дві зміни по чотири чоловіки, з 07 ранку і далеко за північ, щоб випікати три тони хліба, замість звичного об’єму в 700 кг.

Голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко дякує працівникам хлібозаводу за працю, а представникам райспоживспілки, місцевої влади та волонтерам – за всебічну допомогу!

Продовжуємо працювати та підтримувати один одного, адже запорука перемоги – це єдність та злагоджена робота кожного!