З Днем знань
1 Вересня, 2021
Вітаємо Олену Василівну Губар
4 Вересня, 2021
Показати все

1 вересня і початок нового навчального року – це свято, яке об’єднує викладачів, студентів, батьків та цілі покоління випускників.

Сьогодні святковий перший дзвоник пролунав і для студентів Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки.

На урочистий захід до коледжу завітала начальник відділу кадрів і організаційно-масової роботи, член правління облспоживспілки, голова Чернігівського обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації  Олена Губар.

Зі словами привітання виступив в.о.директора коледжу, кандидат економічних наук, доцент  Віктор Мащенко.

За дорученням голови правління Чернігівської облспоживспілки Анатолія Мирошниченка, Олена Василівна мала честь привітати студентів та педагогічний колектив і передати їм подарунок від правління облспоживспілки – комп’ютер.

Незабаром найкращим студентам та учням першого курсу за підсумками вступних випробувань видадуть Сертифікати на право безкоштовного навчання за рахунок коштів облспоживспілки.

Нововведенням цього року стало запровадження 8 профспілкових стипендій для дітей-сиріт, дітей з особливими потребами або з малозабезпечених родин.

Студенти старших курсів отримають дипломи Стипендіатів правління облспоживспілки – ця стипендія заснована у 2015 році з метою підтримки обдарованих студентів.

Кількість студентів та учнів, які вирішили здобувати нові знання у стінах коледжу щороку зростає. Цього року на денну форму навчання вступило 230 абітурієнтів, 53 – на заочну. Загалом на сьогодні в коледжі навчатиметься 568 осіб, а ще 5 років тому ця цифра становила лише 375.

Крім того, набір на робітничі професії ще триває, тому гостинно запрошуємо до навчання в Чернігівському кооперативному фаховому коледжі та продовжуючи свій шлях в дружній родині кооператорів.