Чернігівський кооперативний фаховий коледж гостинно відчиняє свої двері
1 Вересня, 2021
Монетки дітям
9 Вересня, 2021
Показати все

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та президія Чернігівського обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації вітають Олену Василівну Губар, голову Чернігівського обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації, начальника відділу кадрів і організаційно-масової роботи Споживспілки, з 50-річним ювілеєм, який вона відзначає 4 вересня.

Від щирого серця вітаємо Вас, шановна Олена Василівна, з ювілеєм, який Ви зустрічаєте сповненою творчих сил, енергії та ініціативності!

Від усієї душі бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, чудових перспектив на роки, здоров’я, щастя, благополуччя, яскравих фарб життя, чарівних миттєвостей і нових відкриттів, невичерпної енергії і наснаги у Ваших добрих справах.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, любов, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Нехай у майбутньому на Вас чекають ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, зігріває тепло людської вдячності та шани, а будні й свята  наповнюються радістю та любов’ю рідних і близьких.

З повагою

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та президія Чернігівського обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації