Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8 Травня, 2024
Показати все

Coop Czech з гордістю оголошує про запуск першого в історії автоматизованого магазину, який працює цілодобово і без вихідних, в аеропорту імені Леоша Яначека в Остраві, що є важливою віхою в інноваціях роздрібної торгівлі в аеропорту. Хоча автоматизовані магазини, як правило, пов’язані з невеликими містами та сільською місцевістю, Coop Czech відкриває нові шляхи з цією інноваційною концепцією в аеропорту.

Керований Coop Czech, магазин в аеропорту імені Леоша Яначека працює без традиційних продавців, що дозволяє клієнтам обслуговувати себе самостійно, використовуючи цілісну комбінацію платіжних карток, ідентифікаційних даних банку та спеціального мобільного додатку. Оснащений різноманітним асортиментом продуктів харчування, товарів, пов’язаних з подорожами, і регіональних продуктів, магазин забезпечує безпечні та зручні покупки.

Лукаш Немчик, директор з розвитку та маркетингу мережі Coop Czech, підкреслює успіх автоматизованих магазинів у покращенні досвіду клієнтів при зниженні операційних витрат. Стратегічне розміщення цих магазинів у транспортних вузлах, таких як аеропорти, відповідає динамічним потребам мандрівників, пропонуючи зручність цілодобово.

Концепція автоматизованого магазину, очолювана Coop Czech, трансформує роздрібний ринок країни. З акцентом на простоті та доступності інноваційне рішення швидко набирає популярності в різних місцях, включаючи туристичні центри та аеропорти.

Як робити покупки в автоматизованому магазині:

Концепція автоматизованого магазину Coop Czech надає перевагу простоті та доступності. Клієнти можуть отримати доступ до магазину, використовуючи ідентифікаційні дані свого банку, і цю вимогу легко виконують більшість користувачів Інтернет-банкінгу. Оплата здійснюється через стандартні каси самообслуговування, що забезпечує безпроблемний процес покупок. Цінова доступність цього рішення дає змогу застосовувати його в різних місцях, включаючи невеликі муніципалітети, таким чином підтримуючи місцеву економіку та зберігаючи сільські магазини.

Матеріал із сайту https://www.eurocoop.coop/