Вітаємо з Великоднем!
3 Травня, 2024
Coop Czech представляє перший автоматизований магазин 24/7 в аеропорту Острави
13 Травня, 2024
Показати все

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Разом з усім світом вшановуємо кожного, хто захищав людство від нацизму в роки Другої світової війни, згадуємо той важкий період горя, смертей, руйнувань…

На жаль, історія знову нам нагадує, якою може бути страшною, руйнівною війна, що вона може втягнути у своє лоно цілі нації…

Сьогодні ми, в Україні, борючись із російськими загарбниками, проводимо багато паралелей із періодом Другої світової війни, бо наш сучасний ворог так нагадує нацистів у своїх намірах, лозунгах, діях.

Важливо, що сьогодні українці мають за приклад подвиг своїх дідів-прадідів – те, як самовіддано, героїчно вони боролися проти фашистської навали за свою свободу та гідність! І перемогли!

Переможемо і сьогодні, об’єднавшись і заручившись допомогою всього цивілізованого світу. Зробимо усе, щоб майбутнє наших дітей, які зростають під звуки повітряних тривог, вибухів, руйнувань, горя, було щасливим, у сильній, незалежній країні. Сьогодні нам допомагає дух перемоги у Другій світовій війні, наша пам’ять, наша солідарність!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава захисникам, котрі зі зброєю в руках захистили людство від нацизму у 1939-1945 роках і хто захищає його демократичні цінності сьогодні, в Україні!

Нехай на нашій благословенній землі скоріше запанує мир, спокій та добро!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Слава Україні!

Ілля ГОРОХОВСЬКИЙ,Голова Ради Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

Ірина ЛОПУШАНСЬКА,Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України