Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України з Міжнародним днем кооперативів
29 Червня, 2023
У кооперативному коледжі відбувся випускний вечір
2 Липня, 2023
Показати все

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани споживчої кооперації Чернігівщини!

Правління Споживспілки та президія обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації від щирого серця вітають вас з Міжнародним днем кооперації!

Традиційно, у першу суботу липня, кооперативні організації всього світу відзначають свято єдності світового кооперативного руху, яке  Міжнародний кооперативний альянс започаткував ще у 1922 році.

Цьогорічна річниця свята буде проходити під гаслом «Кооперативи для сталого розвитку», що демонструє спільний план миру та процвітання, стійкість, згуртованість та взаємодопомогу всіх кооперативних організацій.

На всіх історичних етапах розвитку, протягом більш ніж 150 років свого існування, кооператори Чернігівщини гуртували однодумців навколо спільних інтересів. Разом довелося пройти складний, тернистий шлях становлення та розвитку. Властиві кооператорам працьовитість і відданість справі, щире прагнення допомогти – заслуговують поваги!

Споживча кооперація області завжди стояла на захисті інтересів членів споживчих товариств, задоволенню їхніх потреб у товарах та послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку регіону.

Ми пишаємося нашим неоціненним скарбом – не одним поколінням кооператорів, які відбудовували матеріально-технічну базу після Другої світової війни, розвивали багатогалузеве кооперативне господарство, а зараз щодня, в складних умовах воєнного стану в країні, працюють, займаються волонтерською і благодійною діяльністю, задля спільного розвитку та наближення омріяної перемоги. Спілчани продовжують демонструвати надзвичайну стійкість, згуртованість, взаємодопомогу та підтримку, не забувають про благі справи – допомога тим, хто цього потребує.

Бажаємо вам, шановні кооператори, мирного неба, здоров’я і щастя вашим сім’ям, впевненості у завтрашньому дні, здійснення найсміливіших задумів.

Нехай людська шана та повага будуть подякою вам за плідну працю.

Віримо, що великий професійний  колектив кооператорів Чернігівщини й надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток, зміцнення споживчої кооперації та примноження традицій кооперативного руху. Ми працюємо заради Перемоги!