Ріпкинські кооператори розширюють ринок збуту
7 Квітня, 2023
Готуємось до Великодня
12 Квітня, 2023
Показати все

4 квітня у Франції відбулось засідання Правління Європейського співтовариства споживчих кооперативів — Euro Coop, в якому у режимі онлайн взяв участь  Голова Правління Укркоопспілки Ілля Гороховський як перший віцепрезидент Euro Coop. Під час засідання було розглянуто ряд питань порядку денного, серед яких — пріоритетні напрями роботи Євро Кооп на 2023 рік, бюджет, політика ЄС і визначення напрямів надання матеріальної допомоги українським кооперативам.

Зокрема Центральний кооперативний союз (CCU) Болгарії представив платформу електронної комерції Coop2Coop. Її мета полягає в тому, щоб побудувати перший міжнародний ринок, який спеціалізуватиметься на пропозиції приватних торговельних марок Coop. Таким чином поглиблюватиметься кооперативний принцип VI (співробітництво між кооперативами), коли надаватимуться детальні списки кооперативних продуктів, їх ціна, доступна кількість і умови доставки.

Було вивчено додаткові можливості для поглиблення обміну головними заходами у сфері сталого розвитку та співпраці. Це допоможе членам Євро Кооп оптимізувати діяльність та збільшити внесок у захист інтересів та представництво споживчих кооперативів у політичному процесі ЄС, особливо в розробці теми харчової стійкості, над якою зараз працюють.

Додатково розглядали питання зміцнення відносин з іншими споживчими кооперативами в Європі.

Члени Євро Кооп підтвердили, що й надалі підтримуватимуть СООР Україна, та обмінялися думками про надання безпосередньої допомоги українським кооперативам, а члени Правління обговорили плани надання допомоги.

Продуктивне засідання кооператорів дало змогу прийняти кілька важливих рішень, які поліпшать роботу кооперативів та забезпечать їх майбутній успіх. Кожен із присутніх міг висловити свою думку та зробити внесок у розвиток кооперації. Члени Правління вирішили більше працювати в команді та спільно розробляти стратегії для подальшого розвитку.