З Днем Святого Миколая!
19 Грудня, 2022
Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК профспілок працівників споживчої кооперації України із Новими роком та Різдвом Христовим
27 Грудня, 2022
Показати все

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та президія Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації вітають Любов Андріївну Герасименко, колишнього директора Чернігівського  кооперативного фахового (технікуму) коледжу з 80-річним ювілеєм, який вона відзначає 19 грудня.

Майже 50 років трудової діяльності Любов Андріївна присвятила кооперативній освіті, 30 з яких – очолювала Чернігівський кооперативний технікум. Всі, хто знає її та працював поруч, відзначають та цінують принциповість, вміння з успіхом довести будь-яку справу до кінця, вимогливість до себе, невичерпну енергію. Їй завжди були притаманні управлінський талант, глибокий, вдумливий підхід до організації навчального процесу, запровадженню інноваційних технологій, вихованню молоді, професіоналізм і природжена дипломатія. Доброзичливість, мудрість, скромність, щирість  і жіночість постійно привертали до себе людей.

Під керівництвом Любов Андріївни у 2000 році технікум став лауреатом Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна».

Неодноразово її педагогічна діяльність була гідно поцінована заслуженими нагородами, а людська шана стала вдячністю за плідну працю. За особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів для споживчої кооперації Любов Андріївна нагороджена значком «Відмінник середньої спеціальної освіти», почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани» Укоопспілки та іншими нагородами.

Шановна Любове Андріївно!

Висловлюємо Вам свою глибоку подяку та повагу за невтомну працю по підготовці висококваліфікованих спеціалістів для споживчої кооперації. Зичимо Вам миру і щедрої долі, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя.

Нехай у майбутньому на Вас чекають ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, зігріває тепло людської вдячності, а будні та свята  наповнюються радістю й любов’ю рідних і близьких. Хай оберігає Вас Господь, підтримують та надихають рідні,  розуміють і допомагають друзі!