Кооперативні ініціативи солідарності з Україною
7 Квітня, 2022
Зі світлим Христовим Воскресінням!
24 Квітня, 2022
Показати все

Від початку повномасштабного вторгнення на територію області, 5 кооперативних хлібзаводів продовжували працювати. Тільки на Городнянщині за добу працівники хлібзаводу випікали 4-5 тон хліба. Для цього, чотири бригади по п’ять чоловік, працювали у дві зміни по 16 годин.

За словами директора хлібзаводу Лариси Козел, вони мали запас сировини на два місяці вперед, але про всяк випадок намагалися поповнювати ресурси заздалегідь. Відтак, працівники заводу, представники райспоживспілки, місцевої влади та волонтери робили все можливе, щоб мати резерв пшеничного та житнього борошна. Замість дріждів використовували заморожену закваску, тому жителі громади дуже хвалили «хліб військового часу».

А вже через два тижні, від початку окупації, запустили кондитерський цех та забезпечили громаду печивом та пряниками. Наразі, на хлібзаводі вже готуються до Великодніх свят тому незабаром всі магазини «СООР-МАРКЕТ» поповняться Пасхальною здобою.

Голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко висловлює щиру вдячність всім працівникам хлібзаводу за нелегку працю, представникам райспоживспілки, місцевої влади та волонтерам – за підтримку та всебічну допомогу!

Продовжуємо працювати та підтримувати один одного, адже запорука перемоги – це єдність та злагоджена робота кожного!