З Днем Незалежності України!
22 Серпня, 2021
З Днем знань
1 Вересня, 2021
Показати все

Шановні члени та працівники споживчих товариств, дорогі ветерани споживчої кооперації України!

Шановні співвітчизники!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України щиро вітають вас з 30-ю річницею Незалежності України!

За ці роки Україна обрала дев’ять скликань Верховної Ради, шістьох Президентів, пережила дві революції, її обпекло війною… Нам з вами судилося стати учасниками творення новітньої Української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Життя випробовує нас на міцність і витривалість, та попри це прагнення волі, що є синонімом незалежності, зробило нас стійкішими і мудрішими, бо саме ці якості завжди були притаманні українському народу.

Наша країна надзвичайно змінилася за 30 років, вже виросло нове покоління молодих українців, які прагнуть жити у своїй розвиненій економічно і культурно європейській державі.

За період незалежної України відбулися позитивні зміни у розвитку і зміцненні системи споживчої кооперації України.

Сьогодні перед нами важливе завдання — наповнити незалежність країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль для її розквіту.

Наша спільна мета — сильна, впевнена, міцна Україна, де люди своєю чесною працею можуть досягати успіху. Зробити це ми можемо тільки згуртувавшись разом, не відступаючи перед труднощами і випробуваннями.

Від сумлінності виконання обов’язків кожного працівника системи певною мірою залежить добробут та благополуччя всієї держави.

Щиро бажаємо Вам, дорогі кооператори, щоб любов до рідної землі, віддана праця, мрія бачити нашу країну сильною і заможною сприяли її розбудові та зміцненню.

Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього України.

Добра, щастя, миру та злагоди!

Слава Україні!

І. Л. Гороховський

 

Голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

В. П. Левицький

 

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України