Міжнародний день кооперації
1 Липня, 2021
Вітаємо Наталію Олексіївну Бородавко!
12 Липня, 2021
Показати все

Шановні працівники, члени споживчих товариств та ветерани споживчої кооперації Чернігівщини!

Правління Споживспілки та обласний комітет профспілки працівників споживчої кооперації щиро вітають Вас із Міжнародним днем кооперації!

  Традиційно, у першу суботу липня, кооперативні організації всього світу відзначають свято єдності світового кооперативного руху, яке Міжнародний кооперативний альянс започаткував ще у 1922 році.

Цьогорічна річниця свята пройде під гаслом «Відбудовувати краще разом», що демонструє стійкість, згуртованість та взаємодопомогу всіх кооперативних організацій у подоланні наслідків пандемії.

На всіх історичних етапах розвитку, протягом 150 років свого існування, спілчани Чернігівщини гуртували однодумців навколо спільних інтересів. Разом довелося пройти складний, тернистий шлях становлення та розвитку.

Споживча кооперація області завжди стояла на захисті інтересів членів споживчих товариств, задоволенню їхніх потреб у товарах та послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку регіону. Нині – це гнучка і мобільна структура, яка в залежності від потреб населення змінюється, оновлюється, успішно використовує принципи і переваги кооперативних форм господарювання.

Ми пишаємося нашим неоціненним скарбом – не одним поколінням кооператорів, які відбудовували матеріально-технічну базу у післявоєнний період, розвивали багатогалузеве кооперативне господарство, а зараз щодня обслуговують населення області.

Це свято дороге для кожного працівника споживчої кооперації, бо вселяє віру в нашу силу і взаємодопомогу.

Бажаємо вам, шановні кооператори, миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту, успішного здійснення найсміливіших задумів, аби ваша праця множилася добрими справами, завжди приносила людям задоволення та радість в думках і справах.

Твердо віримо, що великий професійний колектив кооператорів Чернігівщини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток й зміцнення споживчої кооперації та примноження традицій кооперативного руху.