Чернігівський кооперативний фаховий коледж. Випуск -2021
30 Червня, 2021
Щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем кооперації!
1 Липня, 2021
Показати все

З нагоди Міжнародного дня кооперації, у актовій залі облспоживспілки проведені урочисті збори, на які запрошені працівники кооперативних організацій та підприємств міста Чернігова.

Це свято дороге для кожного працівника споживчої кооперації, бо вселяє віру в нашу силу і взаємодопомогу.

Присутніх, за дорученням голови правління Споживспілки Анатолія Мирошниченка, привітав член правління Сергій Салій.

Також працівників системи привітала голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Олена Губар, яка висловила всім працівникам подяку за самовіддану працю та професійність.

Сумлінна праця близько 40 кооператорів області була відзначена заслуженими відзнаками Укркоопспілки, Чернігівської обласної ради та Споживспілки. Серед нагороджених Почесною грамотою Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України – колектив Маркету № 1 Вертіївського споживчого товариства Ніжинської райспоживспілки.

Не залишились поза увагою і ветерани-кооператори, яким правління облспоживспілки надало подарунки та передплатило газету «Вісті».

Урочисті зібрання проводяться в райспоживспілках, споживчих товариствах, на яких вшановують кращі колективи, працівників, ветеранів та пайовиків споживчої кооперації.