Піцерія “Сеньйор Помідор” – новий формат бездоганного сервісу
15 Жовтня, 2020
Профспілкові стипендії для студентів та учнів коледжу
30 Березня, 2021
Показати все

Відбулись п’яті збори Ради Спілки споживчих товариств «СПОЖИВЧА КООПЕРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» третього скликання.

Відбулись п’яті збори Ради Спілки споживчих товариств «СПОЖИВЧА КООПЕРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» третього скликання.

Захід пройшов у діловій, конструктивній атмосфері.

На початку своєї доповіді голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко зазначив, що введення жорсткого карантину, який спричинений поширенням епідемії коронавірусу, суттєво вплинув на економіку споживчої кооперації. Одними з перших його наслідки відчули на собі галузь ресторанного господарства, роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, ринки. Кооператори Чернігівщини були змушені коригувати свою діяльність відповідно до вимог сьогодення, щоб допомогти підприємствам та організаціям пережити кризу з мінімальними втратами.

Анатолій Костянтинович висловив слова щирої подяки всім працівникам системи, що не розгубилися, не панікували, були згуртовані, продемонстрували свої високі моральні якості та високий професіоналізм.

У звітній доповіді увага акцентувалася на системному аналізі зробленого за рік. Також було відмічено кращі райспоживспілки, споживчі товариства, які забезпечили сталий виробничий розвиток, досягли значних фінансових результатів, не зважаючи на пандемію спрямовували значні кошти у розвиток матеріально-технічної бази та працювали на випередження. Доповідь супроводжувалася демонстрацією на екрані комп’ютерних слайдів: таблиць, фото.

Голова правління Споживспілки у своїй доповіді також акцентував на питаннях: нових форм торгівлі (інтернет-торгівлі), страхування майна, пожежної безпеки та проведення перевірок, кадрової роботи, залучення молодих фахівців, заробітної плати, соціального захисту та проведення медичного страхування працівників, підтримки пайовиків і ветеранів споживчої кооперації.

В обговоренні доповіді взяли участь: Олександр Жоголко, голова правління Городнянської райспоживспілки; Оксана Халимон, директор ПСК «Чекос», Віктор Мащенко, в.о. директора Чернігівського кооперативного коледжу; Олена Губар, голова обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації.

Очільник профспілки області у своєму виступі повідомила, що президією обласного комітету профспілки прийнято рішення про заснування з 1 вересня поточного року профспілкових стипендій для студентів та учнів Чернігівського кооперативного коледжу із малозабезпечених сімей та дітям-сиротам.

На зборах також розглянуто ряд статутних питань, намічені пріоритетні шляхи розвитку, заслухано звіт постійно діючої комісії обласного Фонду матеріальної допомоги на лікування.