Відбулись збори Ради Споживспілки
29 Березня, 2021
Показати все

Кооперативна сім’я галузі ресторанного господарства Чернігівщини поповнилась закладом нового формату – піцерією «Сеньйор Помідор», що розташована за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги 137.

   За словами голови правління облспоживспілки Анатолія Костянтиновича Мирошниченка, піцерія – це черговий для кооператорів проєкт з розвитку району П’ять кутів і міста Чернігова в цілому. ЇЇ відкриття – це, в першу чергу додаткові надходження до бюджету, нові робочі місця. Водночас, це нове місце для відпочинку чернігівців, адже поруч ми створили сучасну зону відпочинку для всіх містян, використовуючи досвід європейських партнерів.

Авторську піцу, аналогів якої немає у місті, готують на дровах у справжній дров’яній печі на живому вогні при температурі вище 300 С. Піч розігрівають настільки, що піца випікається досить швидко. Важливу роль відіграє жар, який відходить від палаючої деревини, надає особливий смак і як слід підрум’янює піцу по краях. Для приготування тіста використовується виключно італійське борошно, а для начинки – оригінальна італійська сировина.

Також, крім 15 видів піци, можна замовити салати, десерти, серед яких і Джелато – домашнє італійське морозиво.

Гостинно запрошуємо відвідати піцерію, скуштувати авторську піцу та зануритися в атмосферу гомірливої Італії.