Відбувся IV зʼїзд споживчої кооперації області
28 Грудня, 2023
Вітаємо з Новим 2024 роком!
29 Грудня, 2023
Показати все

Шановні кооператори, колеги та друзі!

Завершуючи чергові дванадцять місяців постійних викликів, згадаймо про величезні зусилля та рішучість, продемонстровані нашим різноманітним рухом у нашому спільному прагненні та відповідальності служити нашим 30 мільйонам споживачів та їхнім 7500 місцевим громадам по всій Європі.

Соціально-економічні умови ще не відновилися після безпрецедентних потрясінь, спричинених війною проти України. Кожна країна без винятку стикається з кризою, в результаті якої наші члени, споживачі та громадяни в цілому стикаються зі зниженням купівельної спроможності та зростанням вартості життя.

Як і в розпал пандемії, споживчі кооперативи активізували та мобілізували свою спроможність надавати послуги, попри складні умови, які збільшили витрати на ведення бізнесу. Euro Coop пишається нашими національними членами за їхню надзвичайну увагу до вразливих груп населення, тим самим підвищуючи доступність та наявність продовольства.

У багатьох країнах споживчі кооперативи заморозили або знизили ціни на свою продукцію, захищаючи таким чином споживачів.

Паралельно з цим вони продовжують реалізовувати свої амбіції щодо подальшої оптимізації ланцюгів постачання, задоволення постійно мінливих споживчих уподобань та інвестування в діджиталізацію і сталий розвиток.

Коротко кажучи, споживчі кооперативи вкотре продемонстрували, що кооперативна модель, яка засновується на принципах і керується цінностями, є не лише життєздатною, але й приносить вигоду споживачам-членам і місцевій громаді, незалежно від викликів сьогодення. Ми відзначаємо беззаперечний професіоналізм наших 750 000 колег, зайнятих у нашій бізнес-мережі, без яких наші магазини, склади, бек-офіси та сервісні лінії не змогли б досягти цього успіху.

Це спільне зобов’язання дозволяє нам з оптимізмом дивитися у 2024 рік, попри всі виклики.

З наближенням свят ми бажаємо вам, вашим родинам та близьким найтепліших різдвяних та новорічних привітань! Нехай 2024 рік принесе нам усім краще здоров’я, більше радості та більше спільних моментів з нашими близькими.

З кооперативними вітаннями,

Матіас Фідлер

Президент Euro Coop

Тодор Іванов

Генеральний Секретар Euro Coop