Чернігівський кооперативний фаховий коледж гостинно відкрив двері
1 Вересня, 2023
Вітаємо  Тамару Михайлівну Коленіченко!
8 Вересня, 2023
Показати все

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та президія Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації вітають Віру Михайлівну Брожко, колишню голову Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації, з 75 – річчям, яке вона відзначає 2 вересня.                    Шановна Віра Михайлівна, прийміть щирі вітання з нагоди ювілею!

50 років трудової діяльності Ви присвятили споживчій кооперації, де пройшли успішний шлях професійного становлення: від товарознавця райспоживспілки до керівника обласної профспілкової організації, яку очолювали 21 рік. За час роботи на керівних господарських та профспілкових посадах Ви завжди успішно, компетентно і професійно приймали виважені рішення та зробили значний внесок у справу розбудови і зміцнення споживчої кооперації області, підвищенню соціально-економічного захисту працівників, зміцненню профспілкового руху.

Почуття відповідальності, вимогливість до себе і колег по роботі, високі організаторські якості, професіоналізм та самовіддана праця, чуйне ставлення до людей сприяли зростанню Вашого авторитету серед працівників споживчої кооперації та членів споживчих товариств області.

Ваші здобутки, які створені щоденною наполегливою працею, гідно поціновані заслуженими нагородами: почесними грамотами Федерації профспілкових організацій України, Правління Укоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, правління облспоживспілки, Чернігівської обласної державної адміністрації, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака», Почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак Пошани», Грамотою  Верховної Ради України.

Від усієї душі бажаємо Вам, шановна Віра Михайлівна, міцного здоров’я на довгі роки життя, миру, сил та енергії, прихильності долі та Божого благословення! Залишайтесь такою ж душевною, щирою і радісною, діліться своєю мудрістю з нами.

Нехай у майбутньому на Вас чекають ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, зігріває тепло людської вдячності, а будні й свята наповнюються радістю та любов’ю рідних і близьких.