Допомога “хвостикам”
28 Серпня, 2023
З Днем знань!
1 Вересня, 2023
Показати все

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України вітають студентів, педагогічних, науково-педагогічних працівників кооперативних закладів освіти з Днем знань і початком 2023/2024 навчального року!
Традиційно в перший день осені в Україні відзначають День знань.
Особлива увага, звичайно першокурсникам, для яких цей день зворушливий і незабутній, адже проходить святкова посвята у студенти, зустріч з наставниками-викладачами та однокурсниками. Перший крок у доросле життя зроблено!
Дорогі студенти, ви обрали вірний шлях в житті, ставши невід’ємною частиною великої кооперативної родини. Вітаємо вас в стінах кооперативних університетів, інститутів та коледжів. Віримо, що професіоналізм та життєва мудрість викладачів допоможуть вам здобути омріяний фах, розкрити свої таланти та втілити мрії. Нехай ваші здобутки на освітньому шляху, вдосконалення і розвиток стануть надійним життєвим фундаментом у побудові вашого майбутнього.
Незважаючи на атмосферу першовересневого свята, розуміємо, що освітній процес у складних умовах воєнного стану вимагатиме від викладачів та студентів чіткого дотримання правил поведінки, самодисципліни, відповідального ставлення до своїх обов’язків та ефективної співпраці усіх учасників освітнього процесу.
Дякуємо кожному педагогу за сумлінну працю та відданість у роботі. Впевнені, що ваші педагогічні досягнення, безмежне терпіння, наполегливість і творчість забезпечать підготовку конкурентоспроможних фахівців для потреб національної економіки.
Бажаємо вам мирного неба, натхнення і оптимізму, вагомих здобутків на благородній ниві навчання і виховання, професійного і особистого зростання, віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
Нехай кожний день буде зігрітий добром, теплом і спокоєм, повагою і порозумінням оточенням, надією і впевненістю у завтрашньому дні.
Зі святом!