З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
22 Серпня, 2023
Допомога “хвостикам”
28 Серпня, 2023
Показати все

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани споживчої кооперації України!
Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України вітають вас з Днем Незалежності України.
Цього дня наша Україна стала Незалежною, українці засвідчили давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення. Життя у незалежній державі змінило нашу свідомість, сформувало нас як націю. На жаль, наш шлях до вільної і демократичної країни є надзвичайно важким і жертовним. Війна змусила подивитися на шлях побудови незалежної держави іншими очима – критично і прискіпливо. Зважаючи на помилки, які були зроблені у мирний час, наразі українці, знають хто друг, а хто недруг і які найважливіші кроки повинні зробити у найближчій перспективі для становлення сильної та вільної європейської держави.
Найперше – вигнати ворога із нашої землі, для цього найкращі, найсильніші і найвмотивованіші ЗСУ зроблять усе, що від них залежить!
А поки що усі гуртом працюємо в тилу на Перемогу!
Приємно усвідомлювати, що у цьому процесі є значний внесок працівників споживчої кооперації України. Бо це ви, наші дорогі колеги, у найважчі, найкритичніші дні війни робили усе, аби українці могли придбавати для себе найнеобхідніше. Це ви допомагаєте ЗСУ щомиті і щохвилини – грошовими переказами, продуктами, волонтерством тощо. Це ваші сини і доньки у лавах Збройних Сил України боронять рідну країну. А ті, хто залишилися в тилу, активно працюють і сплачують податки державі, забезпечують безперебійну торгівлю на місцях, запускають нові виробництва навіть за блекаутів. З такими людьми, з таким народом ми обов’язково Переможемо!
Україна буде мирною, вільною, багатою державою!
З Днем Незалежності, шановні кооператори!
Ілля ГОРОХОВСЬКИЙ
Голова Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки)
Ірина ЛОПУШАНСЬКА
Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України