Вітаємо Олену Володимирівну Фєдік!
12 Липня, 2023
Вітаємо Тетяну Іванівну Павленко!
19 Серпня, 2023
Показати все

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та президія Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації вітають Зінаїду Афанасіївну Бахмацьку, колишню голову Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації, з 85 – річчям,
який вона відзначає 14 серпня!
Майже 40 років своєї трудової діяльності Ви присвятили споживчій кооперації. Пройшли успішний шлях професійного становлення: від товарознавця райспоживспілки до керівника обласної профспілкової організації, яку очолювали 9 років – з моменту її створення та до виходу на заслужений відпочинок.
Своєю працею Ви зробили вагомий внесок у розбудову і зміцнення споживчої кооперації двох областей – Черкаської та Чернігівської, поліпшення соціального захисту працівників. Ваші здобутки, що створені щоденною наполегливою працею, гідно поціновані заслуженими нагородами: Почесними грамотами правління Укоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації, нагрудним Знаком «Профспілкова відзнака» та іншими, але головна нагорода – це повага та щира вдячність членів профспілки за роботу по захисту їх трудових прав та соціально-економічних інтересів.
Шановна Зінаїда Афанасіївна !
Висловлюємо Вам глибоку шану й вдячність за відданість споживчій кооперації, невтомну працю на кооперативній та профспілковій нивах!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, люблячу родину поряд. Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з добра та радості, повага від людей супроводжує Вас довгі роки, а бажання – беззаперечно збуваються. Щоб кожен новий день дарував лише добрі новини.
Мирного неба, благополуччя та всіляких гараздів Вам та Вашим близьким.