Вступити до коледжу після 9 класу чи продовжувати навчання в школі?
25 Квітня, 2023
Відбулись збори Ради Споживспілки
12 Травня, 2023
Показати все

Ось вже другий рік підряд ми вшановуємо пам’ять загиблих у другій світовій війні тоді, коли на нашій землі триває кровопролитна, визвольна війна проти російських загарбників. Тому для нас ці травневі дні мають дуже багато символічного, ми особливо чуттєво сприймаємо сьогодні те, що відбувалося у Європі, загалом у світі вісім десятиліть тому. На росіян ми сьогодні говоримо рашисти, дії путіна порівнюємо з діями гітлера.  І саме на нашій нації, як і тоді, у 1939-1945 роках, так і сьогодні лежить місія визволення світу від агресії, від фашизму, від нацизму.

Нам є у кого вчитися, із кого брати приклад, чиїм подвигом надихатися. Мова про ветеранів Другої світової війни, які визволяли світ від фашизму. Сьогодні для нас, українців, кількість загиблих у Другій світовій війні – це не просто величезні цифри. Сьогодні ми теж знаємо, скільки болі стоїть за кожним втраченим життям, скільки смертей і горя несе війна – і для військових, і для цивільних людей. За 6 років Другої світової війни загинуло до 80-ти мільйонів людей. З них понад 8 мільйонів українців. Сьогодні ми вшановуємо і згадуємо кожного…

На жаль, нинішнім поколінням українців довелося перейняти сумну естафету війни від наших дідів-прадідів, які воювали під час Другої світової війни. І якщо доля розпорядилася саме так, то ми увесь її тягар війни несемо з честю. Наші воїни сьогодні такі ж вмотивовані, сміливі,  сильні, як наші діди-прадіди 80 років тому. На нас сьогодні подвійне завдання – відстояти ті чесноти, за які у Другій світовій боролися наші співвітчизнки і зробити усе, щоб нинішні спадкоємці фашизму – росіяни, були переможені. Переможені назавжди! Щоб ніколи і ні в кого не виникало бажання безпричинно загарбувати сусідні землі, керуючись ідеологією нацизму, ідеологією ненависті.

Ми обов’язково переможемо рашизм так, як це у 1939-1945 було переможено фашизм. Наші збройні сили усвідомлюють за що вони борються і в ім’я чого.  Ми знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими і є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Дякуємо захисникам за героїзм та мужність.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.

  

Ілля ГОРОХОВСЬКИЙ

Голова Правління Всеукраїнської

центральної спілки споживчих товариств

Ірина ЛОПУШАНСЬКА

Голова ЦК Профспілки