Участь в акції “Смілива гривня”
1 Листопада, 2022
Допомога ЗСУ від кооператорів області
1 Грудня, 2022
Показати все

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани споживчої кооперації Чернігівщини!

Правління Спілки споживчих товариств “Споживча кооперація Чернігівської області” та президія Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації від щирого серця вітають вас з нашим спільним ювілеєм – 90-річчям з дня заснування Чернігівської облспоживспілки.

Сьогодні згуртованість, єдність та взаємодопомога всього світу в черговий раз доводить, що спільними зусиллями можна боротися з будь-якими труднощами.

Саме ці принципи завжди були незмінними цінностями споживчої кооперації. Ми були та залишаємося сильнішими завдяки спільній роботі над досягненням вагомих результатів. Ми – команда!

І зараз, не дивлячись на всі виклики сьогодення, ми з гідністю перетинаємо чергову значущу відмітку в історії споживчої кооперації Чернігівщини, яка розпочалася на древній Сіверській землі ще в 1869 році.

Ця знакова дата – символічний рубіж відліку нових досягнень і продовження славетних традицій поколінь працелюбних кооператорів області. За цей час наше об’єднання витримало випробування часом і довело свою життєздатність в умовах різких формацій і викликів сьогодення.

Бажаємо вам, шановні колеги, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добробуту, сил та натхнення, щоб ваша праця множилася добрими справами, завжди приносила задоволення вам та користь оточуючим.

Тож з гордістю і впевненістю продовжуємо працювати задля розвитку нашої галузі та процвітаючого, мирного майбутнього рідної України