Акція Національного банку “Смілива гривня”
30 Серпня, 2022
Вітаємо з Днем знань!
1 Вересня, 2022
Показати все

Consumer Cooperatives Worldwide (CCW) оголошує конкурс дитячого малюнка під назвою «Посміхайся, мрій і малюй», який організваний за ініціативою Центральної кооперативної спілки Болгарії.

Метою конкурсу є просування глобального бренду COOP, привернення уваги дітей до кооперативної бізнес-моделі, кооперативних цінностей та принципів, а також розкриття творчого потенціалу дітей засобами образотворчого мистецтва.

Центральна кооперативна спілка Болгарії люб’язно просить поширювати цю ініціативу в межах нашої національної мережі.

Конкурс відбудеться з 1 по 30 вересня 2022 року.

Малювати можна на довільну тему, але щоб обов’язково у малюнку була зображена кооперативна символіка (слово COOP – латиницею або КООП – кирилицею). До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 5 до 18 років. Усіх поділять на дві вікові групи: І група – 5 – 11 років; ІІ група – 12 – 18 років. Малюнок має бути виконаний на папері, вимог до розміру немає.

Правила участі та заяву на участь можна знайти на сайті www.ccw.coop. Всі роботи, які надійдуть на конкурс, опублікують на цьому ж сайті. До 15 жовтня 2022 року на ньому ж будуть оприлюднені результати конкурсу. Але і це ще не все! Згодом, із 30 жовтня до 30 листопада, у Cooperative House Europe у Брюсселі, відбудеться виставка малюнків, які були представлені на конкурс.

Усі учасники отримають грамоти, а ті, хто посяде перше, друге та третє місця в кожній віковій групі, отримають призи у розмірі, відповідно, 300, 200 та 100 євро.

Крайній термін відправки малюнків – 30 вересня 2022р. Їх можна надсилати на адресу:

Cooperative House Europe
Avenue Milcamps 105
1030 Schaerbeek
BELGIUM