Вітаємо з Днем бухгалтера!
16 Липня, 2022
Вітаємо з річницею!
29 Липня, 2022
Показати все

Як розповів голова Сосницької райспоживспілки Володимир Мисник, до початку наступу вони встигли заготувати 15 тон борошна, а далі – борошно частково брали в Кролевці, а сіль, дріжджі та інші інгредієнти знаходити допомагали всі небайдужі.

За словами директора хлібозаводу Геннадія Дробязко у порівнянні з довоєнним часом виробництво хліба на заводі збільшилось у вісім разів. Тому, щоб виготовляти більше

трьох тон хлібобулочних виробів за добу на заводі працювали три пекарі та три кондитери.

Готову продукцію в мішках, канатною дорогою через річки з підірваними мостами переправляли на інші береги, щоб не залишити без хліба і Менську та Корюківську громади. А вже після виходу ворожих військ асортимент заводу значно розширився і до «сірого» хліба додався житній хліб вищого ґатунку та понад 30 видів хлібобулочної та кондитерської випічки.

Тим часом на Ніжинщині ситуація була складніша. Кооперативний хлібозавод знаходиться в смт Лосинівка, де війська російських окупантів заїхавши колоною з танків і БТР-ів тримали селище в окупації більше місяця. Ворог тривалий час утримував блокпости на шляхах логістичного забезпечення біля сіл Лосинівка та Велика Дорога, тому завод працював стільки, скільки це було можливим в небезпечній ситуації. Також ворог БТР-ом зруйнував магазин хлібозаводу «Свіжий хліб».

Голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко висловлює щиру вдячність колективам хлібозаводів за нелегку працю, керівництву райспоживспілок, місцевій владі та волонтерам – за підтримку та всебічну допомогу.