З Днем працівників торгівлі!
25 Липня, 2021
Вітаємо Миколу Петровича Левківського
20 Серпня, 2021
Показати все

29 липня, Новгород-Сіверська райспоживспілка відкрила першу місцеву пекарню “Наш пекар” у м. Новгород-Сіверський.

– Ми завжди підтримуємо подібні ініціативи та з задоволенням ділимося власним досвідом, адже пекарня – це чудова ініціатива для райцентру: смачно, доступно та натурально, – зауважила в.о. заступника голови правління Споживспілки Оксана Халимон.

Продукція випікається одразу при торговій точці, тому гості закладу завжди зможуть купувати гарячі багети, пиріжки, круасани, ватрушки, роліні та еклери, мафіни, тістечка та багато інших смаколиків з дитинства.

– Ми брали класичні рецепти та спільними зусиллями вдосконалили і доповнили їх, щоб досягти максимально ідеального співвідношення смаку, аромату і зовнішнього вигляду, – поділилася виконуюча обов’язки голови правління Новгород-Сіверської райспоживспілки Ірина Тригуб. Також Ірина Вікторівна подякувала голові правління Спілки споживчих товариств “Споживча кооперація Чернігівської області” Анатолію Мирошниченку, за всебічну підтримку в реалізації та втіленні ідеї створення власного виробництва.

На відкриття завітало надзвичайно багато місцевих жителів, які чекали на свіжу випічку з самого ранку. Сьогодні для них діяла акційна знижка на весь товар для перших 100 покупців, до кожного Нot-dog був чай в подарунок, охочі могли брати участь у розіграші корисних подарунків, а для найменших відвідувачів – надувні кульки в подарунок.

Пекарня працюватиме з 08 до 18 години, по вулиці Поштова, 4А.

Запрошуємо вас скуштувати традиційні рецепти з сучасним баченням, адже «Наш пекар» – це чудовий привід зібратися всією родиною за одним столом.