Профспілкові стипендії для студентів та учнів коледжу
30 Березня, 2021
Вітаємо!
12 Квітня, 2021
Показати все

Кожного дня у своїй роботі працівники втілюють сміливі та креативні ідеї, які потребують не лише досконалих знань і професійних навичок, а й часто творчого підходу. Впевнені, що у кооперативній спільноті є багато яскравих, талановитих особистостей.

Чернігівська обласна профспілкова організація працівників споживчої кооперації оголошує конкурс творчих робіт для кооператорів області.

Отже, якщо у вільний від роботи час ви захоплюєтесь вишивкою, в’язанням, макраме чи навіть миловарінням, працюєте в техніці декупаж, полюбляєте малювати, творчо готувати кулінарні шедеври або знайшли інше хобі – тоді наш конкурс саме для вас.

Умови конкурсу прості:

1. З 10 квітня по 10 травня 2021 року надсилайте фото своїх конкурсних робіт на електронну адресу: obkom_koop@ukr.net, вказавши ПІБ, контактний номер телефону, вік, де працюєте/навчаєтеся та чому обрали саме таке хобі.

2. Вікових обмежень немає.

3. Кількість робіт – необмежена.

4. 20 травня на нашій сторінці у Фейсбуці буде оголошено онлайн-голосування за роботи учасників.

Визначення переможців:

1. Знайдіть свою світлину в альбомі на нашій сторінці в Фейсбуці;

2. Запросіть друзів підтримати її вподобайками, адже переможець буде обраний за найбільшою їх кількістю;

3. Вірте у свою перемогу;

4. Чекайте на повідомлення від адміністратора спільноти про отримання свого заохочувального подарунку.

Увага!

За нами залишається право відмовити у розгляді та публікації світлин поганої якості без пояснення причин відмови. Крім того, ви погоджуєтесь з подальшим нашим використанням конкурсних робіт для виставок та підготовки друкованої продукції.