Спілка споживчих товариств

Новини


28.05.2019

Вітаємо!


Сергія Панасовича Фесюна
голову ревізійної комісії Спілки споживчих товариств "Споживча кооперація Чернігівської області"

з 60-річчям,  яке він святкує 28 травня

    

    Сергій Панасович свою трудову діяльність розпочав в системі споживчої кооперації у 1983 році після закінчення Чернігівського технікуму радянської торгівлі. В облспоживспілці працював з 1984 року по 2016 рік на різних посадах: ревізор, старший ревізор, начальник контрольно-ревізійного управління, заступник голови ревізійної комісії. З лютого 2016 року працює в Спілці споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» на посаді голови ревізійної комісії.

Шановний Сергій Панасович!

    Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та обком профспілки працівників споживчої кооперації щиро вітає Вас з ювілеєм та нагородженням Подякою Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки)!

    

    Нехай ніколи не залишають Вас мудрість і людяність, сповнюється радістю кожен прожитий день, а Ваша оселя завжди буде осередком миру, спокою, затишку і благополуччя.

    Нехай життя радує теплими зустрічами, цікавими подіями, а щирі вітання зігріють Вашу душу і принесуть багато позитивних емоцій.

    Щастя Вам, миру, радості й родинного затишку, благополуччя та Божої благодаті на довгі роки.