Спілка споживчих товариств

Новини


08.05.2019

Пам'ятаємо

    8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    Чимало кооператорів – колишніх фронтовиків активно працювали у споживчій кооперації і після війни. На жаль, мало залишилось серед нас тих, чия молодість припала порохом боїв тієї страшної війни, хто зі зброєю в руках боронив нашу Вітчизну від загарбників. У 2005 році газета “Вісті Центральної спілки споживчих товариств України” видала Книгу Пошани, куди вписані імена 246 кооператорів Чернігівщини, учасників бойових дій у Другій світовій війні (1941–1945 років).  

       

       

    "Ми завжди пам’ятаємо і вшановуємо тих, чиє життя забрала війна, висловлюємо безмежну вдячність тим, хто на своїх плечах переніс її тягар. Низький уклін ветеранам за Перемогу! Щиро зичу нашим визволителям міцного здоров’я, добра та благополуччя!», – привітав ветеранів голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко.

    8 травня члени правління Споживспілки відвідали та привітали зі святом ветеранів, колишніх працівників системи, які мешкають у м.Чернігові. Такі ж заходи з привітаннями, словами вдячності і подарунками відбулись і в районах нашої області.