Спілка споживчих товариств

Новини


19.04.2019

Вітаємо!


Любов Михайлівну Карпич 

заступника голови правління Козелецької райспоживспілки по торгівлі

з 60-річчям,  яке вона святкує 20 квітня

     Все життя Любов Михайлівни, як трудове, так і студентське, тісно пов’язане із споживчою кооперацією. Спочатку навчання у Чернігівському кооперативному технікумі, потім перше робоче місце товарознавцем в Козелецькій райспоживспілці, начальником торгового відділу і вже майже 15 років вона є незмінним заступником голови правління райспоживспілки, з перервою на декілька років роботи заступником голови правління облспоживспілки. Без відриву від виробництва здобула вищу освіту, закінчила Полтавський кооперативний інститут в 1993 році, і вже майже 45 років присвятила споживчий кооперації.

    За сумлінну працю Любов Михайлівна отримала немало нагород, серед яких почесна трудова відзнака «Знак Пошани» Укоопспілки.

    Відданість справі, досвідченість, високий професіоналізм, вимогливість до себе, колег по роботі, відповідальність в поєднанні з Вашою щирістю, скромністю й людяністю викликають заслужену повагу до Вас серед трудових колективів споживчої кооперації району, області та друзів.

         

Шановна Любове Михайлівно!

    Щиро вітаємо Вас з ювілеєм, висловлюємо Вам вдячність, почуття поваги і визнання за Вашу невтомну працю, мудрість, надійність, порядність та відданість споживчій кооперації.

    Нехай цей день стане не лише визнанням Ваших заслуг, а й точкою відліку нових звершень, а кожна мить Вашого життя буде неповторною і прекрасною та приносить у Ваш дім міцне здоров’я, благополуччя, мир та щастя.

    Хай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, любов рідних та близьких і Божої благодаті!

 Нехай жіноче щастя квітне веселково,

І хай лунає скрізь привітне слово,

 Хай бог благословляє Вашу долю,

 І збереже Вас від розчарування й болю,

 Достатку, щастя, радості й любові,

 Родині Вашій в доброму здоров’ї.

 

       З повагою, правління  та  профспілковий комітет  Козелецької  райспоживспілки