Спілка споживчих товариств

Новини


22.03.2019

Звітно-виборна кампанія в системі споживчої кооперації України завершена

       21 березня в м.Київ відбувся ІІІ з’їзд споживчої кооперації України , який завершив звітно-виборну кампанію в системі.

       У роботі з’їзду взяла участь делегація кооператорів нашої області на чолі з головою правління Споживспілки Анатолієм Мирошниченко.

       На початку роботи  делегатам та гостям з’їзду було показано фільм про споживчу кооперацію України, її галузі діяльності та перспективи розвитку. У фільмі серед кооперативних об’єктів показані і об’єкти чернігівських кооператорів: маркет «СООР», кафе «Еклер», 2 банкетні зали ресторану «Старий Чернігів», діяльність страхової компанії.

       З доповіддю про роботу Ради і Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки) у 2014-2018 роках виступив голова Правління Укркоопспілки Ілля Леонідович Гороховський.

       На початку свого виступу Ілля Леонідович подякував кооператорам Чернігівської області за те, що у квітні м.р. на належному рівні  прийняли в  м.Чернігові представників делегацій з країн-членів Євро Кооп, які були приємно вражені від побаченого та дали високу оцінку роботи кооператорам.      Після завершення з’їзду, в присутності делегатів та гостей, відбулись перші збори Ради Укркоопспілки, на яких обрано голову і членів правління. Головою Правління Укркоопспілки наступний термін знову обрано Іллю Леонідовича Гороховського.

/p>

 

                                                                                        Олена Губар