Спілка споживчих товариств

Новини


14.03.2019

Проведено семінар-нараду

      14 березня правлінням Спілки споживчих товариств «СПОЖИВЧА КООПЕРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» проведена семінар-нарада з головами правлінь райспоживспілок, райспоживтовариств та директорами ринків.

       Семінар відкрив голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко. У своєму виступі він визначив пріоритети на найближчу перспективу, дотримання законодавства про безпеку харчових продуктів, необхідність продовження роботи з приведення всіх об’єктів до конкурентоспроможного стану, оптимізації роздрібної мережі, ефективного використання наявного майна.

       Учбова частина семінару складалася з виступів фахівців Споживспілки: Катерини Кручко, радника голови правління з питань податкового обліку, Сергія Салія, начальника відділу розвитку торгівлі і маркетингу, В’ячеслава Маковецького, начальника юридичного відділу. Виступаючі розповіли про державний контроль на ринку харчових продуктів, формування правил поведінки персоналу, виконання програми оптимізації роздрібної мережі у населених пунктах з чисельністю до 400 жителів, оформлення правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомості та використання непрофільного майна споживчої кооперації. До уваги присутніх був представлений як теоретичний так і практичний матеріал. В обговоренні та розгляді питань взяли участь всі запрошені.

       З метою зменшення ризиків в ході господарської діяльності та відшкодування ймовірних втрат на розгляд учасників винесено питання обов’язкового страхування активів підприємств. Про перспективи співпраці з компанією UBI по страхуванню майна розповіла Наталія Нагорна, начальник Чернігівського регіонального управління акціонерного товариства «Страхова група «Ю.БІ.АЙ.-КООП», яка була запрошена на цей захід.

       На завершення, Микола Левківський, директор ПСК «Районне заготівельно-виробниче об’єднання Городнянської райспоживспілки» ознайомив присутніх із станом та перспективами розвитку ринку м.Городня. Він показав фотографії (слайди) матеріально-технічної бази ринку, яка була до початку реконструкції, що уже зроблено, плани на поточний рік і сам проект ринку – яким буде підприємство після завершення комплексу робіт. Це дало змогу учасникам семінару більш аргументовано сприйняти почуте, реально побачити та оцінити проведену роботу.

       Підводячи підсумки заходу, голова правління Споживспілки А.Мирошниченко розповів про новації в галузях торгівлі, ресторанного господарства та виробництва, які вже втілюються у Україні і зазначив, що від кожного з нас залежить подальша доля наших підприємств. Потрібно рухатися вперед та будувати нові об’єкти, які стануть окрасою районних центрів і візитною карткою споживчої кооперації.

                                                                                                       Олена Губар