Спілка споживчих товариств

Новини


28.02.2019

"Фірмова лавка" у Ріпках

    Напередодні нового року в смт.Ріпки  відчинив свої двері оновлений сучасний магазин «Фірмова лавка». Такий подарунок зробили кооператори Ріпкинського сільського споживчого товариства для  місцевих жителів.

    Магазин відкрився в приміщенні колишнього пивбару, в якому зроблено капітальний ремонт і повністю змінена концепція підприємства.

    «Фірмова лавка» спеціалізується на торгівлі продукцією власного виробництва: хлібобулочні вироби, кондитерська, кулінарна продукція, напівфабрикати.

«Ми зробили все для того, щоб покупці, зайшовши до нас, оцінили високий рівень якості товарів (вся продукція виготовляється тільки із натуральної сировини), побачили різноманітний асортимент та прийнятні ціни», - говорить голова правління споживчого товариства Тетяна Примаченко. «Девіз нашого магазину, - продовжує пані Тетяна, - з лану до столу».

    Придбано електронні ваги, кавовий апарат (за допомогою якого можна готувати 6 видів кави), для зручності покупців встановлено розрахунковий термінал. Бажаючі випити кави чи чаю можуть це зробити в магазині, для цього встановлено 2 столики. В магазині працює кондиціонер, а біля магазину облаштована зона відпочинку, яка буде працювати влітку.

    Нині асортимент магазину налічує 42 види готової продукції та 14 – напівфабрикатів.

    Окремо виділена гірка для продукції власного хлібокомбінату, який діє у споживчому товаристві. Хлібобулочна продукція представлена на різний смак і для різних категорій покупців. Є булки, плетінки, сайки, хліб білий, діабетичний хліб з висівками, гороховий хліб, рецептура для якого розроблена студентами-технологами Чернігівського кооперативного коледжу.

    Також у магазині здійснюється продаж свіжих м’ясних виробів: ковбаса домашня, м’ясо запечене, сало по-селянські, фарш, та напівфабрикатів: голубці, котлети, вареники, пельмені,  шашлик, ковбаса тощо.

    «Це перший магазин в системі споживчої кооперації області такого формату, - говорить Анатолій Мирошниченко, голова правління Споживспілки, - і ми переконані, що він матиме популярність не лише серед місцевих жителів, а й серед гостей селища».  

                                                                                                   Олена Губар