Спілка споживчих товариств

Новини


25.02.2019

Вітаємо Стипендіатів правління облспоживспілки

 

    Дипломи Стипендіатів правління Чернігівської облспоживспілки отримали кращі студенти кооперативного коледжу. За дорученням голови правління облспоживспілки Анатолія Мирошниченка їх, десятьом студентам коледжу, вручила Олена Губар, член правління, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи

    За підсумками зимової екзаменаційної сесії кращими студентами стали: технологи Ососок Катерина, Панасенко Вікторія, Піхоцька Анастасія, юристи Астанова Таміла, Доробляй Світлана, Задачина Ольга, Копил Тетяна, Костюк Тетяна, Фесак Дарина та Лапуцька Яна, яка отримуватиме стипендію вперше.

    Стипендія правління облспоживспілки заснована з січня 2015 року з метою підтримки обдарованих студентів, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти системи споживчої кооперації, стимулювання їх на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі, спорті й творчих здобутків. Кандидатури на отримання стипендії після здачі сесії обговорюються на спільному засіданні адміністративної і студентської рад технікуму.