Спілка споживчих товариств

Новини


02.10.2018

Сосницький хлібокомбінат

Ми живемо в таких реаліях, коли за кожного покупця йде серйозна боротьба. І перемагає той, хто пропонує більше зручностей та послуг. Керівництво Сосницького хлібокомбінату Сосницької райспоживспілки вже впродовж багатьох років основний акцент робить саме на осучаснення матеріально-технічної бази, розширення асортименту встановлення помірних цін та покращення якості виробленої продукції. 

_DSC0064

Щодня над іміджем системи працює директор хлібокомбінату Стешенко Олег Григорович, який працює в  споживчій кооперації з 2013 року. Маючи вищу економічну освіту, цьогоріч закінчив ще й Чернігівський кооперативний коледж за спеціальністю «Харчові технології» і захистив дипломний проект на тему «Реконструкція і переоснащення кондитерського цеху» на прикладі очолюваного ним підприємства.

Завдяки кропіткій спільній роботі колективу за останні роки на хлібокомбінаті значно оновилась матеріально-технічна база. У приміщеннях замінено всі вікна та двері, проводиться ремонт виробничого цеху,  зроблено сучасний ремонт в адміністративному приміщенні: в коридорах, фойє, на сходах, в підсобних приміщеннях, відремонтовано санвузли. В перспективі ремонт кондитерського цеху. Також оновлено автопарк підприємства, придбано 2 автомобіля «ГАЗель» та 2 «Таврія-пікап».

Все це вплинуло й на те, що у 2018 році було випущено та реалізовано власної продукції на 40,7% більше аналогічного періоду минулого року.

Підприємство постачає свою продукцію як кооперативним підприємствам  району, так і приватним підприємцям та іншим комерційним структурам. Хлібокомбінат також поставляє свою продукцію у сусідні Борзнянський та Менський райони, де великим попитом користується хліб «Арійський».

_DSC0073

Окрім виробництва, хлібокомбінат проводить торговельну діяльність у двох фірмових магазинах та МАФах, що знаходяться у районному центрі.

Серед них важливим об’єктом торгівлі є повністю реконструйований фірмовий магазин №1 в якому оновлено фасад, зроблено ремонт торгового залу, облаштована прилегла територія, придбано кавовий апарат, для зручності покупців встановлено розрахунковий термінал. Тут широко представлена якісна та смачна продукція кооперативного виробництва, яка відповідає всім стандартам та нормам.

_DSC0053  DSC03201

«Не зважаючи на всі труднощі, ми намагаємось залишатись повноцінними гравцями на ринку товарів та послуг. Нам вдається працювати рентабельно, бо не дозволяємо собі стояти на місці. Постійно вивчаємо попит на нашу продукцію, згідно з яким визначаємо асортимент, вносимо в нього корективи, запроваджуємо акції. Слід відзначити, що вся продукція виробляється виключно з натуральної сировини, без застосування поліпшувачів та розпушувачів і тому користується великим попитом. Поряд із традиційними методами торгівлі сміливо запроваджуємо нові та прогресивні, виготовляємо на замовлення торти та короваї», - поділився Олег Григорович.

Для того, щоб втілити в життя заплановане, потрібно в першу чергу мати бажання. Судячи з того, що зроблено і якими кроками крокують далі кооператори Сосницького хлібокомбінату, у них є і бажання, і впевненість у тому, що їм все вдасться.