Спілка споживчих товариств

Новини


02.09.2018

Вітаємо!

Віру Михайлівну Брожко

голову Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації

з 70-річним ювілеєм, який вона святкує 2 вересня

IMG_5696 Брожко

Від щирого серця вітаємо Вас, шановна Віра Михайлівна, зі славним ювілеєм, який Ви зустрічаєте сповненою творчих сил, енергії та ініціативності!

Понад 47 років трудової діяльності Ви присвятили споживчій кооперації. Пройшли успішний шлях професійного становлення: від товарознавця райспоживспілки до керівника обласної профспілкової організації, яку очолюєте вже 19 років. За час роботи на керівних господарських та профспілкових посадах Ви завжди  успішно, компетентно і професійно вирішували всі поставлені завдання та зробили значний внесок у справу розбудови і зміцнення споживчої кооперації області, підвищенню соціально-економічного захисту працівників, зміцненню профспілкового руху.

Почуття відповідальності, вимогливість до себе і колег по роботі, високі організаторські якості, професіоналізм та самовіддана праця, чуйне ставлення до людей сприяли зростанню Вашого авторитету серед працівників споживчої кооперації та членів споживчих товариств області. Ви  є членом Ради та Президії Федерації профспілкових організацій області, членом ЦК і Президії Профспілки працівників споживчої кооперації України.

Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, яка гідно поцінована заслуженими нагородами: почесними грамотами Федерації профспілкових організацій України, Правління Укоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, правління облспоживспілки, Чернігівської обласної державної адміністрації, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Нагрудним знаком Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака», Почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак Пошани», Грамотою  Верховної Ради України.

0fc88065ee7f420a6972f41b1e514a22

Висловлюємо Вам глибоку шану та вдячність за невтомну працю.

Від усієї душі бажаємо Вам, шановна Віра Михайлівна, міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, нових здобутків і плідної праці, благополуччя, миру та успіхів! Нехай у майбутньому на Вас чекають ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, зігріває тепло людської вдячності, а будні й свята наповнюються радістю та любов’ю рідних і близьких. 

З повагою

Правління та колективи Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області», райспоживспілок, споживчих товариств, колективи профспілкових організацій області