Спілка споживчих товариств

Новини


07.05.2018

Пам'ятаємо

Кооператори області щорічно беруть участь у заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення, вшанування ветеранів Другої світової війни

viber image

на фотографії Мартинов Пилип Семенович

"Це свято – одне з найвеличніших та найшановніших, символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, світлої пам’яті про мільйони загиблих і нескореної сили духу захисників Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага", - наголосив голова правління Споживспілки Анатолій Мирошниченко.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, 7 травня, члени правління Споживспілки відвідали та привітали зі святом ветеранів, колишніх працівників системи, які мешкають у м.Чернігові. Такі ж заходи з привітаннями, словами вдячності і подарунками відбулись і в районах нашої області. Також було проведено покладання квітів до місця поховання мирних жителів і військовополонених, які були розстріляні у 1941-1943 рр. в  урочищі Кривулівщина.