Спілка споживчих товариств

Новини


15.03.2018

Освіта

Чернігівський кооперативний коледж: наш досвід – це початок вашої успішної кар`єри

Чернігівський кооперативний коледж вищий навчальний заклад I рівня акредитації – це традиції якісної підготовки фахівців, які зберігаються, примножуються і передаються із покоління в покоління. Наш досвід – це початок вашої успішної кар`єри.

VcNYLw5Xizw

На сьогодні заклад має ліцензію на підготовку таких робітничих спеціальностей: кухар, кондитер, тістороб, пекар, майстер ресторанного обслуговування, агент з постачання, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, електромеханік торговельного та холодильного устаткування, секретар керівника, діловод. Професії кухаря, майстра ресторанного обслуговування та електромеханіка торговельного та холодильного устаткування є можливість здобувати на основі як базової так і повної  середньої освіти. По закінченню коледжу студенти отримують диплом державного зразка.

Сьогодні у Чернігівському кооперативному коледжі Чернігівської облспоживспілки навчається близько 500 студентів. Це майбутні фахівці у галузі харчових технологій, торгівлі, права, обліку та оподаткування. Для них створено усі умови для здобуття необхідних теоретичних знань та практичних навичок.

В рамках програми стратегії розвитку Чернігівського кооперативного коледжу Чернігівської облспоживспілки, починаючи з січня 2015 року активним студентам-відмінникам вручаються стипендії Правління Чернігівської облспоживспілки. З 2017 року  Правління надає найкращим студентам (за підсумками вступних випробувань) право на безкоштовне  навчання у коледжі. За ініціативи Правління, за рахунок коштів Чернігівської Облспоживспілки навчається 30 студентів.

Чернігівський кооперативний коледж активно впроваджує елементи дуальної освіти. З кожним роком розширюються можливості та перелік підприємств споживчої кооперації Чернігівщини та інших форм власності, на яких студенти економічного та технологічного відділень коледжу набувають необхідних практичних вмінь і навичок та отримати перше робоче місце.

Чернігівський кооперативний коледж тісно співпрацює з «Фондом Бориса Колеснікова» в рамках співпраці студенти мають змогу знайомитися з роботою кращих українських та зарубіжних підприємств.

У Чернігівському кооперативному коледжі насичене та яскраве студентське життя, проводиться значна виховна та патріотична робота з студентами, працюють гуртки художньої самодіяльності, вирує спортивне життя.

Студенти Чернігівського кооперативного коледжу забезпечені житлом у комфортному гуртожитку, який знаходиться поблизу навчального закладу.

Освіта в коледжі  – сьогодні, кар`єра – завтра, успіх – завжди!

Запрошуємо Вас поповнити нашу дружню студентську родину!