Спілка споживчих товариств

Новини


22.02.2018

Новина

Збори Ради Спілки споживчих товариств «СПОЖИВЧА КООПЕРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

   22 лютого відбулись сьомі збори Ради Спілки споживчих товариств «СПОЖИВЧА КООПЕРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» другого скликання.

DSC_6080

   Крім членів Ради споживспілки на збори були запрошені голови правлінь споживчих товариств, головні бухгалтери райспоживспілок, райспоживтовариств, керівники підприємств споживчої кооперації, фахівці споживспілки.

   У роботі зборів брав участь заступник голови правління Укркоопспілки Лясковець Олег Анатолійович.

   В доповіді голови правління Споживспілки Мирошниченка Анатолія Костянтиновича «Про господарсько-фінансову діяльність споживчої кооперації області у 2017 році та завдання щодо подальшого розвитку у 2018 році», було надано глибокий, системний аналіз досягнень кооператорів, як в цілому по області, так і окремих галузей, районів, споживчих товариств та підприємств споживчої кооперації.

DSC_6082

    Зокрема було зазначено про те, що в цілому по Укркоопспілці за минулий рік відкрито 17 сучасних маркетів, і три із них –  у нашій області, яка має далеко не кращий потенціал, ніж західні та південні регіони, і за станом економіки і за рівнем доходів населення.

  Серед лідерів було відзначено Ніжинську райспоживспілку, підприємства Облспоживспілки, Борзнянську, Козелецьку, Коропську та Городнянську райспоживспілки. 

   Розглянувши всі питання порядку денного і затвердивши відповідні постанови, Правління Споживспілки спільно з обкомом профспілки працівників споживчої кооперації нагородили Почесними грамотами і подарунками кращі трудові колективи та керівників райспоживспілок, споживчих товариств, підприємств за здобутки у господарсько-фінансовій діяльності, розвиток своїх підприємств і покращення матеріально-технічної бази: правління Городнянської райспоживспілки (голова правління Жоголко О.В.), правління Ріпкинської райспоживспілки (голова правління Кочубей І.І.), Лосинівське споживче товариство (голова правління Ужищенко В.М.), Ріпкинське сільське споживче товариство (голова правління Примаченко Т.М.), ПСК «Об’єднання громадського харчування» Борзнянської райспоживспілки (директор Стороженко В.М.), Сосницький хлібокомбінат райспоживспілки (директор Стешенко О.Г.).