Спілка споживчих товариств

Новини


19.10.2017

Новина

Підтримуємо спортивний дух Чернігівського кооперативного коледжу

    6 жовтня Прем’єр-міністр Опозиційного уряду, президент благодійного фонду Борис Колесніков з робочою поїздкою відвідав Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки, ознайомився зі станом матеріально-технічної бази, поспілкувався із молоддю і вирішив взяти шефство над учнями та студентами навчального закладу, пообіцявши допомогти зі спортивним інвентарем.

    Остання обіцянка гостя сьогодні вже втілена в життя – подарований спортивний інвентар: 10 волейбольних та 10 футбольних м’ячів, а також 10 матів для спортивної зали коледжу.

DSC_0076

    Під час робочої поїздки, гості коледжу були приємно вражені спортивними здобутками студентів, які, з року в рік, стають переможцями міських, обласних та всеукраїнських змагань. Так, в коледжі навчається майстер спорту України з лижних гонок Сігеті Оксана, чемпіон України з важкої атлетики, к.м.с. Газієв Максим, переможці обласних та всеукраїнських змагань з легкої атлетики – Серека Дмитро, Піддубний Юрій та інші.

    В.о. директора коледжу, кандидат економічних наук, доцент,  Віктор Мащенко поділився: «Ми надзвичайно вдячні Борису Вікторовичу за такий важливий і водночас корисний подарунок. Наразі ми робимо акцент на спортивних заняттях не тільки як на виді відпочинку та підтримці фізичного стану наших учнів, але й прагнемо не втрачати позиції призерів та переможців змагань».

     Юні спортсмени Чернігівського кооперативного коледжу постійно здобувають призові місця на змаганнях, тому, сподіваємось, що новий спортінвентар допоможе вибороти нові перемоги ще не одному поколінню учнів та студентів навчального закладу.

DSC_0071

      Так як діяльність фонду спрямована на реалізацію проектів та конкурсів для студентів, підтримку талановитої, активної молоді, розвиток її інтелектуального потенціалу за допомогою реалізації освітніх програм, Борис Вікторович, під час першої поїздки, подарував навчальному закладу найсучаснішу мультимедійну дошку та проектор.

      Також 9 жовтня, за рахунок благодійного фонду, 100 кращих студентів коледжу відвідали НСК «Олімпійський» у Києві, де мали змогу підтримати нашу збірну з футболу на матчі «Україна – Хорватія».