Спілка споживчих товариств

Новини


27.02.2017

Навчання кооператорів

     За ініціативи голови правління Споживспілки Анатолія Мирошниченка та з метою підвищення рівня кваліфікації фахівців системи споживчої кооперації, в січні і лютому, в районах області були проведені практичні семінари щодо нових норм законодавств з питань оплати праці, оподаткування, складання і подання податкової звітності, змін в порядку державного нагляду у сфері господарської діяльності.

24

   Учасниками семінарів стали голови правлінь, головні бухгалтери, голови профкомів райспоживспілок, райспоживтовариств, споживчих товариств, керівники підприємств та інші фахівці облспоживспілки.

   Слухачі мали можливість на місцях отримати фахові роз’яснення радника голови правління Споживспілки з питань податкового обліку Катерини Кручко.

   На окремих семінарах свої побажання щодо дотримання норм законодавства про працю, внесення змін до колдоговорів надала голова обкому профспілки Віра Брожко. 

   Семінари викликали високу зацікавленість його учасників, а жваве обговорення порушених проблем засвідчує, що на місцях процес реформування системи оплати праці проходить  небезпроблемно.