Спілка споживчих товариств

Новини


29.11.2016

Н О В И Н А

КООПЕРАЦІЯ КРІЗЬ ВІКИ 

29 листопада 2016 року в Чернігівському кооперативному технікумі відбулась науково-практична конференція з історії та розвитку споживчої кооперації України.

DSC_0220

   З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. директора технікуму Віктор Мащенко, який у 2004 році захищав кандидатську дисертацію з проблематики розвитку кооперативного руху та має практичний досвід  роботи у споживчій кооперації області.

   З цікавою і змістовною доповіддю про керманичів Чернігівської облспоживспілки від її створення у 1932 році до сьогодення виступила член правління, начальник відділу кадрів та організаційно-масової роботи Чернігівської ОСС Олена Губар.

   На конференції презентували свої доповіді студенти-відмінники, стипендіати Чернігівської ОСС. Розповідали про розвиток Чернігівської облспоживспілки у різні історичні періоди (Ткачук Олександр), ознайомили з історією створення та розвитку Сокиринського ощадно-позичкового товариства (Бондаренко Тетяна.) і навіть дослідили створення і роботу музеїв споживчої кооперації України і регіону (Бібік Дарія).

   Про розвиток ресторанного господарства споживчої кооперації області розповіла майстер виробничого навчання Іващенко Єлізавета.

   Надзвичайно цікавим для присутніх був виступ Копил Тетяни про створення і розвиток Чернігівського кооперативного технікуму. Тетяна віднайшла навіть інформацію, як виживали викладачі і студенти у роки голодомору, утримуючи підсобне господарство.

  Скористалася нагодою виступити перед присутніми заступник директора з навчально-методичної роботи та практичного навчання Олена Минько. Вона здійснила екскурс в історію  технікуму, надала інформацію про директорів технікуму усіх років його існування, показала унікальні світлини дореволюційного періоду та післявоєнних років. О.Минько розповіла про викладачів і викладацькі династії, які працювали і працюють над підготовкою висококваліфікованих працівників для системи споживчої кооперації та інших галузей діяльності.

Голова студради Чернігівського кооперативного технікуму

Ворона Євгенія