Спілка споживчих товариств

Новини


24.11.2016

КОНКУРС

   З нагоди відзначення 150-річчя утворення першого споживчого товариства в Україні у 2016 році, в Чернігівській облспоживспілці, було проведено захід і для найменших: конкурс дитячого малюнка «Моя кооперативна родина». На який приймались твори дитячого образотворчого мистецтва, а саме: малюнки виконані в різних техніках.

DSC_4768

   У конкурсі взяли участь більше ніж 40 дітей та внуків працівників споживчої кооперації віком від 5 до 17 років. Голосування проводилось кожним членом журі індивідуально за двома критеріями оцінки: оригінальність сюжету і художність роботи.

   Малюнки також були представлені учасникам дводенного семінарського навчання, яке було проведено на початку листопада, лектором Карпенко Наталією Володимирівною, доктором економічних наук, професором, завідуючою кафедри маркетингу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», для заступників голів правлінь з питань торгівлі та завідуючих маркетів системи райспоживспілок Чернігівської області.

    Наші переможці:

1. Вікова група 5 - 9 років: Лісовий Юрій (9 років) "Професія моєї бабусі", смт. Варва

мал 1

2. Вікова група 10 - 13 років: Тригуб Юлія (13 років) "Хліб та сіль - всьому голова для кооперативної родини!", м. Новгород-Сіверський

мал 2

3. Вікова група 14 - 17  років:

Жигола Катерина (17 років) "1989 рік. Моя мама на відкритті магазину "Промтовари", м.Ічня

мал 3 

Дорошенко Анна (17 років) "Моя кооперативна родина", Ніжинський район, с.Крути

Дорошенко Анна  

 Підводячи підсумки конкурсу і дивлячись на роботи дітей, журі із впевненістю сказало,  що саме такі діти є майбутнім споживчої кооперації.