Спілка споживчих товариств

Новини


18.11.2016

Новини

День студента в Чернігівському кооперативному

    Традиційно 17 листопада у нашому технікумі відбулося святкування  Міжнародного дня студента. Це свято всі чекали з нетерпінням, адже в цей день в технікумі завжди панує святкова атмосфера.

DSC_0052

   Урочистості проходили в актовій залі технікуму. Зі словами привітання до студентів звернувся виконуючий обов’язки директора технікуму Віктор Петрович Мащенко. Кращі студенти технікуму отримали Грамоти за активну участь у виховних та спортивно-масових заходах. Від  обкому профспілки споживчої кооперації Чернігівщини та профкому технікуму студенти отримали подарунки.

DSC_0011

   За дорученням голови правління Анатолія  Костянтиновича Мирошниченка начальник відділу кадрів та оргмасової роботи Чернігівської облспоживспілки Олена Василівна Губар привітала всіх студентів зі святом і урочисто передала подарунок – сертифікат на сучасне музичне обладнання.

   Концертна програма поєднала таланти не тільки студентів, а й викладачів, бо вони, як завжди, приготували сюрпризи: грали на  народних інструментах, веселили всіх відеороликами,  проводили  розіграші подарунків «Щасливий квиток».

DSC_0071

   Дякуємо нашим викладачам за свято!

 Ведучі свята

Юрій Дейнеко

Євгенія Ворона