Спілка споживчих товариств

Новини


04.11.2016

Вітаємо!

ВІТАЄМО!

Калюжного Михайла Онисимовича, колишнього заступника голови правління Чернігівської облспоживспілки по заготівлях з 90-річним ювілеєм, який він святкуватиме 6 листопада.

   Свою трудову діяльність Михайло  Онисимович розпочав в системі споживчої кооперації на посаді завідуючого магазином с.Ліски Осьмаківського сільського споживчого товариства Менського району. Потім працював на посадах: заступника голови правління Носівської райспоживспілки, голови правління Олишівської райспоживспілки, директора райзаготконтори Носівської райспоживспілки, голови правління Козелецької та Носівської  райспоживспілок.

   У 1973 році Михайло Онисимович був обраний заступником голови правління Чернігівської облспоживспілки по заготівлях, де і працював 15 років до виходу на заслужений відпочинок. Споживча кооперація стала справою його життя, якій він присвятив 38 трудових років.

Калюжний 1955

   Доля дарувала йому можливість випробувати себе на різних ділянках роботи і всюди Михайло Онисимович проявляв високий професіоналізм, новаторський підхід до вирішення кооперативних проблем. Під його керівництвом будувалися магазини, підприємства ресторанного господарства, переробні та заготівельні підприємства.

   За час роботи Михайла Онисимовича Чернігівська область займала передові позиції по заготівлі картоплі. Він приділяв багато уваги впровадженню високоврожайних сортів картоплі та овочів в колгоспах  і радгоспах області.

   На рахунку Михайла Онисимовича немало добрих і важливих справ, про які донині згадують кооператори Чернігівщини.

Калюжний 1984

   Багатий життєвий і професійний досвід, відповідальність, мудрість, світлий розум, природжена дипломатія, вимогливість, щирість і глибока порядність принесли йому безперечний авторитет і повагу серед кооператорів Чернігівщини.

   Його авторитет - це не лише конкретні справи та факти, про які Михайло Онисимович може розповідати годинами, це ще й люди, які впродовж багатьох років працювали пліч-о-пліч з ним.

   Михайло Онисимович - ветеран війни, учасник бойових дій, ветеран праці, нагороджений орденами « Вітчизняної війни ІІ ступеня», «За мужність», багатьма медалями в т. ч. « За Перемогу над Германією», «За Перемогу над Японією» та  іншими.

   Самовіддана праця Михайла Онисимовича була  відзначена різними нагородами, серед яких: орден «Знак Почета», медаль «За доблестный труд», «Отличник советской потребительской кооперации», почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани»  Укоопспілки та багатьма Почесними грамотами та відзнаками.

   Михайло Онисимович  приймає  активну участь в громадському житті колективу облспоживспілки, з яким і нині підтримує зв’язки.

Шановний Михайло Онисимовичу !

Калюжний фото 1

   Щиро вітаємо Вас з ювілеєм, висловлюємо подяку за Вашу сумлінну працю на кооперативній ниві, значний особистий внесок у розвиток споживчої кооперації області !

   Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорого настрою, радості душі, благополуччя та Божої благодаті на довгі роки.

   Хай тепло рідних та близьких людей надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день наповниться корисними справами і земними радощами.

   Нехай роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато, багато щасливих літ, сповнених  миром, добром і надією!

 

 З повагою

правління Спілки споживчих товариств

«Споживча кооперація Чернігівської області»,

президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації