Спілка споживчих товариств

Новини


02.11.2016

Святкування 150-річчя

З нагоди 150-річчя заснування першого споживчого товариства України, у Чернігівській облспоживспілці відбулася низка заходів різноманітних форматів

RcNJw-sc5dE

   Один із них, вже впродовж багатьох років, є традиційним: відвідини та привітання ветеранів і колишніх працівників облспоживспілки, торгово-виробничих та заготівельно-виробничих об’єднань з видатними подіями та знаменними датами.

   Звісно, жовтень цього року не став винятком: з нагоди святкування 150-річчя з часу створення першого споживчого товариства в Україні, члени правління, працівники Споживспілки та президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації, привітали більш ніж 130 ветеранів.

                                                                                                                   oCH7nC6jCrQ

                                                                                             VAAOkZchZRc

   Протягом декількох днів було відвідано велику кількість домівок колишніх працівників, хоча, не зважаючи на вік, деякі із ветеранів, із радістю завітали до Споживспілки, щоб згадати минулі роки, поспілкуватись і особисто висловити подяку за привітання.

0iM2WztAfyk

   «Щиро дякуємо  правлінню за те, що завжди вітають і ніколи про нас не забувають. Ви не уявляєте, як приємно, що навіть крізь роки, не забуваєте нас, ветеранів, що кожен раз ви даруєте нам посмішки та гарний настрій. В черговий раз переконуюсь в тому, що недарма присвятила стільки років свого життя споживчій кооперації Чернігівщини…», - не втримуючи сліз, говорила Лідія Миронівна Ковальова.

   Правління Чернігівської облспоживспілки ще раз вітає зі святом, щиро бажає нашим шановним ветеранам міцного здоров’я на довгі літа, добра, мирного неба над головою, щастя та злагоди.  

 Яна Мартиненко