Спілка споживчих товариств

Новини


26.10.2016

Навчатись ніколи не пізно

Навчатись ніколи не пізно

    З метою підвищення кваліфікаційного рівня торговельних працівників, напрацювання ними теоретичних знань та практичних навичок в організації торгівлі, маркетингових та мерчендайзингових комунікацій, обміну практичним досвідом, 18 жовтня, Чернігівська Споживспілка провела одноденне семінарське навчання, лектором якого була Карпенко Наталія Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідуюча кафедри маркетингу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

1

     На захід були запрошені заступники голів правлінь з питань торгівлі та завідуючі маркетів системи Городнянської, Ніжинської, Ріпкинської райспоживспілок та дирекція ПСК «Чекос» облспоживспілки.

   Голова правління Чернігівської Споживспілки Анатолій Костянтинович Мирошниченко розповів: «Зважаючи на те, що однією з провідних, для споживчої кооперації області, є галузь торгівлі, ми вирішили зібрати фахівців райспоживспілок, і з допомогою Наталії Володимирівни, ознайомити їх із усіма новинками та особливостями маркетингу та мерчандайзингу. В ході семінару учасники оновили свої знання з теорії та практики маркетингу, а також отримали багато цінних порад, застосовуючи які вони зможуть добитися найкращих результатів у своїй діяльності. Лектор охарактеризувала методи підвищення ефективності та результативності системи продажів підприємства, розкрила секрети  реалізації продукції, визначила основні компоненти корпоративного маркетингу   й  сегментування ринку. Адже саме ці теми наразі є найбільш актуальними в сфері торгівлі».

    Цей семінар дуже важливий за своєю тематикою, адже запрошеним вдалося розглянути актуальні, для будь-якої сучасної торгівельної мережі, питання: маркетинг кооперативної торговельної мережі, стратегія цільового маркетингу роздрібного підприємства, маркетингові комунікації та їх вплив на споживача, маркетинговий підхід до формування асортиментної політики роздрібного торговельного підприємства, АВС-аналіз і мерчендайзинг.

3

   «Сьогодні я вперше в житті потрапила до Чернігова, очікувала різного, але була надзвичайно вражена вашими маркетами, які дуже активно розвиваються. Показним фактором для мене було те, що ці магазини знаходяться в обласному центрі, а це означає, що вони конкурентноспоможні. Насиченість асортименту, бажання працювати, набувати знання – ось прямі докази позитивних зрушень у споживчій кооперації області, її розвитку і вдосконалення. Такі семінари є надзвичайно потрібними, через те, що вони дають можливість спрямувати діяльність в конкретно визначене русло, дають можливість поєднати практичні знання з теоретичними та систематизувати знання працівників», - поділилась враженнями лектор Наталія Володимирівна.

    Семінар мав інтерактивний характер: учасники не лише слухали, але й ставили запитання спікеру, обговорювали проблеми між собою, обмінювались досвідом та мали безпосередній тренінг – практичне заняття в одному із маркетів ПСК «Чекос».  Наприкінці семінару всім учасникам був вручений сертифікат, який засвідчує проходження даного навчання.

2

    Директор ПСК «Чекос» Понура Тетяна Володимирівна, відзначила, що такі навчання дають змогу сформувати практичні навички щодо застосування маркетингу на торговельних підприємствах споживчої кооперації, розширити знання щодо практичного використання аромамаркетингу, кольорів та рекламних засобів. На перший погляд це дрібні деталі, але насправді, це саме ті речі, які сприяють реалізації програми модернізації, оновлення торгової мережі та формуванню сучасних конкурентних маркетів.

    Важливо відзначити, що такі семінари Чернігівська Споживспілка планує проводити і в майбутньому, тому що саме завдяки таким семінарам ми набуваємо необхідний багаж знань і, відтак, можемо не лише виживати, а й бути конкурентоспроможними в такий непростий час.

 

 Яна Мартиненко