Спілка споживчих товариств

Новини


06.09.2016

Н О В И Н А

Свято для всіх студентів ЧКТ

Знову на символічний вишиваний рушник стали першокурсники Чернігівського кооперативного технікуму Чернігівської ОСС.

   Урочистості відбулися в актовій залі технікуму, де вже традиційно святковим короваєм старшокурсники приймали до студентської сім’ї  поповнення.

   Зі словами привітання звернулася до всіх учасників свята в.о. директора технікуму Валентина Олексіївна Анопрієнко.

DSC_0007

   Усі із нетерпінням чекали виступів гостей свята – правління Чернігівської облспоживспілки, оскільки жодне свято не обходиться без подарунків. За дорученням голови правління Чернігівської облспоживспілки Анатолія  Костянтиновича Мирошниченка студентів та педагогічний колектив привітала член правління, начальник відділу кадрів та оргмасової роботи Олена Василівна Губар та передала подарунок.  Технікум отримав найсучаснішу  техніку не тільки для використання в навчальному процесі, а й для проведення виховних заходів. Отже, ще одна мультимедійна аудиторія буде функціонувати в навчально-виховному процесі.

   Олена Губар вручила Дипломи  10 стипендіатам - відмінникам навчання за підсумками останнього семестру минулого навчального року. Тому наші першокурсники тепер мають стимул для успішного навчання та здобуття обраних професій.

DSC_0027

   Першокурсники отримали від кращих студентів  та пані Науки  символічні Ключ Знань та Студентський квиток. Традиційно пролунав перший дзвоник і сповістив про початок нового навчального року. А попереду у першокурсників  новий життєвий етап, нові враження,  висоти та досягнення.

DSC_0048

Благослови нас, добрий Боже,

Благослови, Пречиста Мати!

Хай ваша ласка нам поможе

Щасливо рік новий почати

                                                                                                                                                                                                                                                                       Заступник директора Л.М.Шевкопляс