Спілка споживчих товариств

Новини


23.08.2016

В І Т А Н Н Я

Шановні працівники, члени споживчих товариств та ветерани споживчої кооперації Чернігівщини!  

Правління Споживспілки та обком профспілки працівників споживчої кооперації від щирого серця вітає Вас із національним святом – 25 річницею незалежності України!

nezaleghnist

    Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність, а також це день, коли варто думати про завтра, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

    З кожним роком розбудови і розвитку України, поглиблюється усвідомлення дати 24 серпня і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

    Тож нехай джерело Вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння нашій країні, примножують її славу, наповнюють її криницю процвітанням та благополуччям.

    Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу нашої Батьківщини.

    Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях.