Спілка споживчих товариств

Новини


02.08.2016

Н О В И Н А

 «Еклер»-кафе – шматочок Франції в центрі Чернігова

 Нове, невелике, але дуже затишне кафе, що розташоване практично в центрі міста, атмосферний заклад, особливості якого відчуваються вже з перших хвилин перебування всередині, саме так можна описати нещодавно відкрите кафе «Еклер».

13

«Не зважаючи на економічно нестабільний для країни період, правлінням Чернігівської облспоживспілки, спільно з керівництвом ресторану «Старий Чернігів», було вирішено розпочати сучасний , цікавий проект і, тим самим, вийти на новий для  нас рівень. Cподіваємось, наші зусилля будуть належно оцінені і ми виправдаємо сподівання наших гостей», розповів голова правління Чернігівської облспоживспілки Анатолій Мирошниченко.

Лаконічний інтер'єр, зручні меблі, стильно оформлене приміщення, приємна музика в залі все сприяє затишку і, звісно, дає можливість по-справжньому відпочити. Це ідеальне місце для романтичного побачення, ділової вечері або ж бізнес-переговорів.

1

Директор ресторану «Старий Чернігів» Наталія Савченко зазначила, що в «Еклері» можна скуштувати 9 видів еклерів, свіжу випічку та надзвичайно смачні кондитерські вироби, для яких використовуються виключно натуральні складові. Звісно, будь-який виріб, серед представлених в асортименті, можна замовити на власне свято або для урочистих подій.

 

6

Головне в цьому закладі не тільки кава і безліч десертів, але, перш за все, його атмосфера, що дозволяє розслабитися і відволіктися від повсякденної метушні!

Персонал кафе щиро запрошує всіх у гості ви не пошкодуєте про свій вибір!

4

До речі, у перекладі з французької «еклер» означає «блискавка» існує версія, що таку назву цим тістечком було вигадано за здатність швидко збільшуватися в розмірі. Еклери легко впізнати завдяки витягнутій формі. Це вироби із заварного тіста, які випікають у вигляді паличок довжиною в середньому 10 сантиметрів. Традиційна начинка солодка. Зверху еклери обов'язково покривають глазур'ю, іноді присипають горіхами, вафельної крихтою та іншими солодкими добавками.

Яна Мартиненко