Спілка споживчих товариств

Коледж

Коледж

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ КОЛЕДЖ

вул. Музейна 3, м. Чернігів, 14000

www.kooptex.org

E-mail: kooptex@ukrpost.net

В.о.директора - Мащенко Віктор Петрович

тел. (0462) 67-60-36

Приймальна комісія - (0462) 77-8582.

Чернігівський кооперативний коледж — сучасний вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, який здійснює фахову підготовку молодших спеціалістів.

Технікум заснований 15 березня 1922 року, і за час свого існування підготував більше 30 тис. фахівців. Багато випускників досягли високої професійної майстерності, займають керівні посади як в системі споживчої кооперації, так і в інших галузях, відзначені державними нагородами.

Матеріально-технічна база навчального закладу відповідає вимогам сьогодення і постійно оновлюється. У процесі теоретичного і практичного навчання задіяно просторі аудиторії, навчальні кабінети та лабораторії, комп’ютерні класи, об’єднані в локальну мережу з виходом в Інтернет, навчально-виробничі майстерні, бібліотека, читальна, актова, спортивна, тренажерна зали, їдальня.

Висококваліфікований педагогічний колектив коледжу забезпечує якісну фахову підготовку молодших спеціалістів з таких спеціальностей:

  • “Бухгалтерський облік”;
  • “Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчо концентратів”;
  • “Правознавство”;
  • “Товарознавство та комерційна діяльність”;

а також кваліфікованих робітників з професій:

- “Агент з постачання”, “Діловод”, “Електромеханік торговельного та холодильного устаткування”, “Кондитер”, “Кухар”, “Оператор комп’ютерного набору”, “Пекар”, “Секретар керівника”, “Тістороб”.

На базі коледжу діє заочний факультет Полтавського університету споживчої кооперації України з підготовки спеціалістів за скороченим терміном навчання за фахами "Облік і аудит" та "Товарознавство та комерційна діяльність", що дає можливість нашим випускникам продовжувати навчання в стінах коледжу.

Відмінникам навчання та активістам надаються стипендії правління Чернігівської облспоживспілки.

Студенти коледжу постійно приймають участь у науково-практичних конференціях.

На базі коледжу діють гуртки художньої самодіяльності: вокальний, танцювальний, художнього читання, інструментальний, КВК. Неодноразово студенти коледжу ставали переможцями республіканського конкурсу художньої самодіяльності серед навчальних закладів системи споживчої кооперації України «Студентські перлини тобі, Україно!»

Організовані і працюють спортивні секції: з легкої атлетики; волейболу; настільного тенісу; гирьового спорту; міні-футболу; баскетболу; кульової стрільби. Збірна команда технікуму постійно бере участь в міських, обласних Спартакіадах серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та виборює призові місця.

Для працівників споживчої кооперації, членів споживчих товариств, їх дітей встановлюється пільгова вартість першого року навчання.

Всі студенти забезпечуються гуртожитком.

Високий професіоналізм і науковість, повага до людини, вірність високим культурним цінностям, любов до Батьківщини, оптимізм і завзята праця - ось цінності, які шанують в коледжі.

29 листопада 2016 року, відповідно до рішення правління облспоживспілки Чернігівський кооперативний технікум змінив назву на Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки.